“Avengers: Endgame” Temalı Elektrikli Audi e-tron Reklamı – Video

“Avengers: Endgame” gişe rekorlarını altüst ederken, sosyal medyada da fazlasıyla konuşulmaya, bu arada da pek çok markaya kazandırmaya devam ediyor.

Marvel serisinin 22. filmi “Avengers: Endgame” gelmiş geçmiş tüm hasılat rekorlarını kırıp sinema tarihine adını altın harflerle yazdırıyor. Ama sadece bu kadar da değil.

Filme olan büyük ilgi, sosyal medyada da filmin fazlasıyla konuşulmasına yol açıyor. Sosyal medya analitiği firması Talkwalker’ın Mobile Marketer’la paylaştığı bilgilere göre film açılış haftasında sosyal medyada 9.6 milyon mention (bahsetme) ve 40.5 milyon etkileşim aldı.

Filmle ilişkisi olan markalar da bu başarıdan payını aldılar. Filmin yapımcısı Disney Marvel Stüdyoları 313 bin bahsetme, alırken, bunu Audi 6689, Coca-Cola 934, Mc Donald’s 650 ve MasterCard 600 bahsetme ile takip etti.

Audi’nin diğer markalara göre bu kadar önde olmasının sebebi de şüphesiz “Avengers: Endgame” temalı yeni elektrikli otomobil Audi e-tron’un reklam filmi. Reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Audi e-tron reklam filminde seride en son Captain Marvel karakteriyle karşımıza çıkan Brie Larson da yer alıyor.

Audi‘nin yanısıra Google Pixel 3 reklamıyla, araç kiralama şirketi Hertz de yine Avengers: Endgame temalı reklamlarıyla bu furyadan payını alıyor.

Bu haber de ilginizi çekebilir:

Audi’den Geleceğin Otonom Araç Konsepti AI:ME

AudiAudi e-tronAvengers: EndgameBrie LarsonDisneyMarvel
Yorum (0)
Yorum Yap