“Kripto CEO”nun Ölümü Giderek Daha Şüpheli Bir Hal Alıyor

Okuma Süresi: 2 dk Kripto para değişim girişimi QuadrigaCX’in Hindistan’da ölen CEO’su Gerald Cotten’ın hakkındaki iddialara bir yenisi daha eklendi: “Kendi ölümünü düzenlemiş ve ölüm sertifası satın almış olabilir.”

Soğuk kripto cüzdanında şirkete ait ama sadece kendi erişimine açık olan 147 milyon dolar değerindeki kripto parayla Hindistan’da ölen genç CEO Cotten (30) üzerine yapılan tartışmalar bitmiyor.

Ölen Kripto Site Sahibi Yanında 137 Milyon Dolarlık Bitcoin Cüzdanıyla Gitti

Okuma Süresi: 2 dk Blok zinciri sonunda sormayı ertelediğimiz devrimsel bir soruya daha cevap verdi: Ölürsem param ne olacak?

Ülkelerin blok zincir konusunu daha kapsamlı ele aldığı, merkez bankalarının ise kripto para konusunda çoktan kırmızı düğmeye bastığı şu günlerde yaşadığımız sessiz devrimin etkilerine bir yenisi daha eklendi. Aslında kripto paralar için sormayı ertelediğimiz “ölüm” konusu, “miras”ımız hakkında bugüne kadar süregelen sistemi değiştirebilir.

ABD’de Ohio Eyaleti Vergi Ödemelerini Bitcoin’le Kabul Edecek

Okuma Süresi: < 1 dk Bitcoin bir süredir düşüşte olsa da kripto paralara ve özellikle Bitcoin’e olan güven devam ediyor. Ohio ABD’nin Bitcoin’le vergi ödemelerini kabul eden ilk eyaleti olacak. ABD’nin Ohio eyaletindeki şirketler bundan böyle vergi ödemelerini kripto para brimiyle yapmak için kayıt olabilecekler.…