Huawei Yaptırımlarının Asıl Kazananı Samsung mu Olacak?

Okuma Süresi: 3 dk

Elektrikli Scooterlar da Hackerların Radarına Girdi

Okuma Süresi: 2 dk Nesnelerin interneti kapsamında birçok elektrikli araç uzaktan erişilebilir hale gelmiş gelmiş durumda. Büyük kolaylık ve denetim kontrolü sağlayan bu erişim aynı zamanda geleceğin en büyük tehditlerinden birinin habercisi.

Otomobilinizin aslında ne kadar kolay hacklenebileceğini kısa bir süre önce paylaşmıştık. Seyir halinde başımıza gelebilecek felaket senaryoları diken üzerinde durmamıza yetiyor. Peki tehlikesiz gibi duran taşınabilir ulaşım araçlarına ne demeli?

Haftanın Özeti: 22 · 5-11 Kasım 2018

Okuma Süresi: < 1 dk

Çinli Xiaomi Sonunda Birleşik Krallık’a da Girdi

Okuma Süresi: 2 dk

Samsung Yeni Teknolojileri Daha Ucuz Modellerle Piyasaya Sunacak

Okuma Süresi: 2 dk Samsung akıllı telefon stratejisinde önemli bir değişikliğe gidiyor. Teknoloji devi, yeni nesillerin ilgisini çekebilmek amacıyla en yüksek teknolojileri öncelikle orta sınıf serilerle piyasaya sunacak. Bu stratejiye uygun ilk telefon önümüzdeki yıl satışa çıkacak. CNBC’nin haberine göre Güney Koreli teknoloji devi…

Haftanın Özeti: 6 · 16-22 Temmuz 2018

Okuma Süresi: < 1 dk

Xiaomi Avrupa’nın Tamamını İstiyor

Okuma Süresi: 2 dk 2018 itibariyle dünyanın en büyük 4. akıllı telefon üreticisi olarak, küresel ölçekte sektörün en hızlı büyüyen markası Xiaomi, Çin’in en rekabetçi teknoloji firmalarından biri olarak gözünü Avrupa’ya dikti.

Hindistan’ı fethettikten sonra, dünyanın en büyük telefon üreticisi olan Samsung ve ikinci sıradaki Apple’a sıranın arkasını göstererek birinci sıraya yerleşmişti.