1. Haberler
  2. Biyografi
  3. Gülşah İnce Kimdir, Nerelidir? Gülşah İnce Hayatı ve Biyografisi

Gülşah İnce Kimdir, Nerelidir? Gülşah İnce Hayatı ve Biyografisi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gazeteci Gülşah İnce’nin kariyeri ve özel hayatıyla ilgili bilgiler verilen yazı özetle şu şekildedir:
Gülşah İnce’nin gazetecilik kariyeri Doğan Haber Ajansı’nda başlamış olup şu anda Fox TV’de muhabirlik yapmaktadır. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan İnce, Ankara doğumlu ve habercilikteki başarısıyla bilinmektedir. 28 Mayıs 1986’da doğan İnce, uzun süre Doğan Haber Ajansı’nda çalışmış ve ardından 2008 yılında Fox TV’ye geçmiştir. 2012 yılında Burak Birsen ile evlenen ve Beren adında bir kız çocuğu olan İnce, şu anda hala Fox TV Haber Merkezi’nde görev yapmaktadır. Gülşah İnce, evlilik hayatında önce Gülşah Birsen İnce olarak tanınmaktayken daha sonra soyadını çıkartmıştır. Henüz resmi bir boşanma açıklaması olmamakla birlikte, sosyal medyada çiftin bir arada görüntülenmemesi dikkat çekmektedir. Burak Birsen ve Gülşah İnce’nin boşandığına dair net bir bilgi bulunmamakta olup her ikisi de hala FOX Haber bünyesinde aktif olarak çalışmaktadır.

Gülşah İnce'nin Hayatı ve Kariyeri

Gülşah İnce Kimdir?

Gazeteci ve haber sunucusu Gülşah İnce, Doğan Haber Ajansı'nda kariyerine başladı ve ardından Fox TV'ye geçti. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan İnce, habercilikteki başarısı ve fotoğraf tutkusuyla dikkat çekiyor. Ankara doğumlu olan Gülşah İnce, Fox TV'de muhabirlik görevini sürdürmektedir.

Gülşah İnce'nin Kariyeri ve Yaşamı

Gülşah İnce, 28 Mayıs 1986 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiş ve Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olmuştur. Uzun yıllar Doğan Haber Ajansı'nda muhabirlik yapan İnce, 2008 yılında Fox TV bünyesine katılmıştır. 2012 yılında Burak Birsen ile evlenen ve Beren adında bir kız çocuğu sahibi olan İnce, Fox Haber Merkezi'nde görevine devam etmektedir.

  Yavuz Yörükoğlu Kimdir, Kaç Yaşında? Yavuz Yörükoğlu Hayatı ve Biyografisi

Gülşah İnce, uzun süre Gülşah Birsen İnce ismiyle bilinirken, şu anda sadece Gülşah İnce adını kullanmaktadır. Çiftin boşandığı yönünde çıkan iddialar üzerine henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, sosyal medyada çiftin birlikte görüntülenmemesi dikkat çekmektedir. Henüz Burak Birsen ve Gülşah İnce'nin boşandığına dair net bir bilgi bulunmamaktadır ve her iki isim de halen FOX Haber bünyesinde aktif olarak çalışmaktadır.

Hayal Gücünüzü Besleyin: Benzer Konulardaki Bağlantıları İnceleyin

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Gülşah İnce Kimdir, Nerelidir? Gülşah İnce Hayatı ve Biyografisi

Paylaşılan haberler yapay zeka teknolojisinden geçirilmektedir!

Herhangi bir hatalı içerik ile karşılaşmanız durumunda aşağıya bıraktığımız mail adresimize düzeltilmesi veya kaldırılması için mail atabilirsiniz.

f.y@outlook.com.tr

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

Gelecek Şimdi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

meritking giriş meritking madridbet madridbet giriş kingroyal