1. Haberler
  2. Biyografi
  3. Hakan Güneş Kimdir, Nerelidir? Hakan Güneş Hayatı ve Biyografisi

Hakan Güneş Kimdir, Nerelidir? Hakan Güneş Hayatı ve Biyografisi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hakan Güneş, Türk akademisyen ve uluslararası ilişkiler uzmanı olarak tanınmaktadır. İstanbul Üniversitesi’nde doçent doktor unvanına sahip olan Güneş, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde akademik kariyerine devam etmektedir. Eğitim hayatı başarılarla dolu olan Güneş, İngilizce’nin yanı sıra B2 Orta Üstü düzeyinde Kırgızca, Rusça, Farsça ve Özbekçe dillerini bilmektedir. Türk akademisyenin uluslararası alanda önemli bir etkisi bulunmaktadır.

H2 – Hakan Güneş: Akademisyen ve Uluslararası İlişkiler Uzmanı

Hakan Güneş, Türk akademisyen ve uluslararası ilişkiler uzmanıdır. Peki, Hakan Güneş kimdir, nerelidir ve kaç yaşındadır?

H3 – Hakan Güneş Kimdir, Nerelidir?

Hakan Güneş, İstanbul Üniversitesi'nde akademisyenlik yapmakta olup doçent doktordur. Güneş, İÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde eğitim vermektedir. Akademik çalışmalarına "istanbul.academia.edu/hakangunes" web adresinden erişilebilmektedir.

H3 – Eğitim Hayatı ve Başarıları

Güneş, lisans eğitimini 1992-1997 yılları arasında Boğaziçi Üniversitesi'nde, Felsefe Bölümü'nde tamamlamıştır. Yüksek lisansını 1997-2000 yılları arasında İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesi'nde gerçekleştiren Güneş, doktorasını ise 2000-2005 yılları arasında Marmara Üniversitesi'nde, Uluslararası İlişkiler alanında tamamlamıştır.

H3 – Dil Yetenekleri

Hakan Güneş, İngilizce'nin yanı sıra B2 Orta Üstü düzeyinde Kırgızca, Rusça, Farsça ve Özbekçe bilmektedir. Geniş dil bilgisiyle uluslararası ilişkiler alanında önemli bir konuma sahip olan Güneş, birçok dili etkin bir şekilde kullanabilmektedir.

H3 – Sonuç

Hakan Güneş, akademik kariyeri ve uluslararası ilişkiler alanındaki uzmanlığı ile tanınan bir isimdir. Güneş'in eğitim hayatı ve başarıları, dil yetenekleri ile dikkat çekmektedir. Türk akademisyenin uzmanlık alanındaki katkıları, uluslararası alanda önemli bir etkiye sahiptir.

  Selen Soyder'in annesi kim? Oyuncu Selen Soyder kimdir, kaç yaşında ve dizileri neler?

Keşfetmeye Devam Edin

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Hakan Güneş Kimdir, Nerelidir? Hakan Güneş Hayatı ve Biyografisi

Paylaşılan haberler yapay zeka teknolojisinden geçirilmektedir!

Herhangi bir hatalı içerik ile karşılaşmanız durumunda aşağıya bıraktığımız mail adresimize düzeltilmesi veya kaldırılması için mail atabilirsiniz.

f.y@outlook.com.tr

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

Gelecek Şimdi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

meritking giriş meritking madridbet madridbet giriş kingroyal