Künye

Ozan Onat

Kurucu, Genel Yayın Yönetmeni

304 Yazılar0 Yorum

Geleceğin dünyasının peşinde bilimsel ve teknolojik gelişmeler, dijitalleşmenin yarattığı toplumsal, ekonomik, siyasal dönüşümler üzerine kafa yormaktayım. Bilim, teknoloji, gelecek trendleri, geleceğin endüstrileri üzerine makaleler yazıp röportajlar yapıyorum, sunumlar hazırlayıp, konuşmalara, seminerlere katılıyorum, moderatörlük ve danışmanlık yapıyorum.

Yeliz Ergeç Alarçin

Program Yapımcısı, Editör

10 Yazılar0 Yorum

Bilgi Üniversitesi TV Gazeteciliği bölümünü bitirdim. CNN Türk'te yayınlanan bir çok programda farklı pozisyonlarda çalıştım. Şu anda Haber Global'de "Bi Tık Dünya" programının yapımcılığını yapıyorum.

Dilan Bayır Polat

Editör

3 Yazılar0 Yorum

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Basın ve Yayın bölümünden 2009’da mezun oldum. Aynı yıl CNN TÜRK’te başladığım TV kariyerimde çeşitli programlarda asistan ve yapımcı olarak görev aldım. Afiş programıyla birlikte kültür – sanat dünyasına adım attım. Halen Afiş programının Editörlüğünü sürdürüyorum. Güncel sanat sergilerini ve bienallerini takip ediyorum. Sanatın öngörülerine güveniyorum. bayirdilan@gmail.com

Yiğit Kırca

Editör, Web Geliştiricisi

277 Yazılar22 Yorum

Geleceğe ilgim Füturist Jacque Fresco ile başladı. Nikola Tesla'nın bir şeyi icat etmeden önce, icadını hayal ederek çalışıp-çalışmadığını kontrol ettiğini öğrenmemle süper güçlere bakışım değişti. Newton'dan Einstein'a, dahilerin bakış açısından dünyaya bakmayı ve geleceği hayal etmeyi seviyorum.

GelecekŞimdi

Editörya

81 Yazılar0 Yorum

Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri dünya çapında takip ederek, güncel Türkçe içerikler üreten ve köşe yazarlarıyla geleceğe yeni pencereler açan Türkiye'nin fütürist platformu GelecekŞimdi ekibine katılmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Soner Canko

Dijital CEO, Yazar

5 Yazılar0 Yorum

1990 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olan Soner Canko, aynı üniversitenin İktisat Fakültesi’nde yüksek lisans ve doktora dereceleri almıştır. Kariyerine Dışbank’ta başlayan Dr. Soner Canko, P&G, Citibank, HP ve Bileşim A.Ş’de yönetici olarak çeşitli görevler üstlenmiştir. First Data Türkiye Kurucu Genel Müdürlüğü sonrasında Ziraat Bankası’nda Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Canko, Temmuz 2011’den itibaren Bankalararası Kart Merkezi (BKM) Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Kamil Kasacı
4 Yazılar0 Yorum

Career Pass, KariyerİST Kariyer ve Girişimcilik Merkezi ve MARKAHANE Kurucusu. TED Ankara, Samsun ve Kadıköy Maarif Kolejinin ardından, A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldu ve uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisans yaptı. KÖK Kişiye Özel Kariyer kitabının yazarı ve Geleceğin Kariyer Modeli, KÖK kariyer modelinin yaratıcılarından. Halen, Kariyer ve Yaşam Tasarımcısı olarak gençlere ve kariyer değişikliği isteyen bireylere kariyer yolculuklarında yol arkadaşlığı yapıyor.

Ercan Altuğ Yılmaz
2 Yazılar0 Yorum

Oyuncu/Gamer @GamFed @GamFedTurkey @BahcesehirSEM @BUGGameLab @TimeGO_App @Oyunder @Mindsetinstitu #Storytelling #Oyunlaştırma #Gamification Bana e-posta gönderebilirsiniz.

Ferhat Yalçın
10 Yazılar0 Yorum

Unilever’de uzun bir kariyer sonrasında istifa ederek şirketi Tomorrow’u kurdu. Tomorrow ile beraber dijital strateji, yeni iş modelleri ve dijital dönüşüm konularında çalışmalar yapıyor. Ayrıca teknolojilerin yeni nesiller ve sosyal hayat üzerinde yarattığı değişimlerin etkilerini anlamaya yönelik çalışmalar gerçekleştiriyor.

Ussal Şahbaz
5 Yazılar0 Yorum

Lisansı ODTÜ'de, iktisat yüksek lisansını Bilkent Üniversitesi'nde ve "Kamu Yönetimi ve Uluslararası Kalkınma" lisansüstü derecesini Harvard Üniversitesi'ndeki Kennedy School of Government'da tamamlandı. Dünya Bankası'nda danışmanlık yaptı. 2005 yılında Rekabet Kurumu'nda göreve başlayan Şahbaz 2008 yılında rekabet uzmanı ünvanını aldı. Türkiye'nin yanı sıra Güney Kafkasya, Ortadoğu ve Güney Asya başta olmak üzere yurtdışında girişimciliğin geliştirilmesi ve özel sermaye üzerine projelerini yürütüyor.

Esra Aytekin
5 Yazılar0 Yorum

UC Berkeley Üniversitesi'nde İşletme Yönetimi ve Pazarlama yüksek lisansını tamamladı. Marka yönetimi kariyerine marka danışmanı olarak yön verdi. "Kişisel markalaşma" konusu üzerine çal