Şartlar ve Koşullar

Uzaktan Satış Sözleşmesi

Geleceksimdi.com web adresi “site” ve bu adresten alışveriş yapan kullanıcılar “müşteri” olmak üzere yaptığı tüm işlemler aşağıda esasları belirtilen “uzaktan satış sözleşmesi”ndeki haklara sahiptir. İşlem yapan her müşteri bu koşulları kabul etmiş sayılır. İş bu sözleşmenin, satış yapılan fatura adresine bağlı bulunan ülkenin yasalarına uygunsuzluğu durumunda, site ile müşteri uzlaşamıyorsa, ilgili ülkenin yasaları geçerlidir.

  1. Sitede satışa sunulan maddi ürünler, ambalajı açılmamış olmak üzere 14 iş günü içerisinde iade edilebilir. İade teslimat ücreti müşteriye aittir. İade şartlarının yerine getirilmesi durumunda para iadesi ödeme şekline bağlı olarak 3-14 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.
  2. Sitede satışa sunulan dijital ve(ya) indirilebilir ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.
  3. Sitede satışa sunulan içerik telif hakkı izinlerinin iadesi yapılmamaktadır. Telif hakkı izinlerinin otomatik yenileme özelliği bulunmamaktadır; müşteri tarafından onaylanmamış yenileme işlemleri yapılmamaktadır.
  4. İade şartlarını uygun olmayan ürünlerin para iadesi site tarafından gerçekleştirilmez. İade şartlarını yerine getirmeyen ürünler, müşteri tarafından geri alınabilir; geri alma işlemi için kargo teslimatı yapılmamaktadır.
  5. Alınan ürün kargo sırasında hasar görmüş ise tutanak tutularak ürünün reddedilmesi gerekmektedir. Site sadece müşteri onayını teyit eden imza teslimli kargolar göndermektedir.
  6. Alınan dijital ve(ya) indirilebilir ürün hasarlıysa para iadesi ödeme şekline bağlı olarak 3-14 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.
  7. Müşterinin satın alma işlemi IP NO (İnternet Protokol No) ve tarihle sabit olup, iş bu sözleşmenin değişmesi durumunda, bağlı bulunduğu sözleşme maddeleri uygulanır.
  8. Müşteri bu sözleşmeyi kabul etmekten ve olası değişikliklerini takip etmekten sorumludur. Bu sözleşmeye uygun olmayan durumlarda Site hukuki sorumluluk kabul etmez.

Bu sözleşme 18 Haziran 2018 tarihinde oluşturulmuştur.

Eski Tarihli Sözleşmeler: Bulunamıştır.