AK Parti Pazar Belediye Başkan Adayı Erdoğan Yılmaz, Kimdir?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Pazar Belediye Başkan Adayı Erdoğan Yılmaz, geniş bir eğitim ve iş deneyimine sahip, sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak görev almış ve siyasi arenada da kendini geliştirmiş bir isimdir.

Erdoğan Yılmaz’un Profili

Erdoğan Yılmaz, AK Parti’nin Pazar Belediye Başkanı adayı olarak ikinci kez seçimlere katılmaya hazırlanıyor.

Kişisel Bilgiler ve Eğitimi

Erdoğan Yılmaz, 18 Mart 1970’te Pazar/Turhal’da doğdu. Evli ve üç çocuk babası olan Yılmaz, eğitim hayatına Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi’nde Metal İşleri Öğretmenliği alanında devam etti. Lise eğitimini ise Tokat’taki Endüstri Meslek Lisesi’nde tamamladı.

İş Deneyimleri

Yılmaz, eğitim hayatının ardından mesleki kariyerine Trabzon Merkez Endüstri Meslek Lisesi’nde başladı. Daha sonra Reşadiye Endüstri Meslek Lisesi’nde Metal İşleri Alan Şefi olarak görev yaptı. 2006 yılında Tokat Mesleki Eğitim Merkez Müdürlüğü’nde Metal İşleri Alan Şefi olarak çalışmaya başladı ve aynı zamanda Tokat Mesleki Eğitim Merkezi Eğitim Yöneticiliği görevini üstlendi.

Sivil Toplum Kuruluşları ve Aktiflikleri

Erdoğan Yılmaz, aktif bir şekilde çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev aldı ve projelerde yer aldı. Pazar Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nde Pazar Temsilciliği görevinde bulundu. Ayrıca Pazar Çiftçiler Derneği’nde Eğitim, Bilgilendirme ve Organizasyon Heyeti’nde aktif rol aldı. Tarımsal alanlarda faaliyet gösteren kuruluşlarda da yer alan Yılmaz, Pazar S.S. Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nin kurucusu olarak önemli bir rol üstlendi. Ayrıca Tokat Kent Konseyi’nde Tarım ve Hayvancılık Komitesi Üyeliği gibi görevlerde bulundu.

  AK Parti Turhal Belediye Başkan Adayı Ümit Soylu Kimdi?

Siyasi Katılımlar ve Eğitim

AK Parti’nin siyasi hayatında da aktif olan Erdoğan Yılmaz, AK Parti Siyaset Akademisi’nde Mesleki, Kişisel Gelişim ve Yönetim Becerileri konularında eğitimler aldı ve seminerlere katıldı.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
AK Parti Pazar Belediye Başkan Adayı Erdoğan Yılmaz, Kimdir?

Paylaşılan haberler yapay zeka teknolojisinden geçirilmektedir!

Herhangi bir hatalı içerik ile karşılaşmanız durumunda aşağıya bıraktığımız mail adresimize düzeltilmesi veya kaldırılması için mail atabilirsiniz.

f.y@outlook.com.tr

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

Gelecek Şimdi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!