Bu Kişilere Günlük 700 Lira Ödeme Yapılacak: Türkiye’nin Tüm Şehirlerinde Geçerli

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İŞKUR, Öğrenci ve İş Arayanlara Yönelik Yeni İstihdam Programları Başlatıyor

İŞKUR, İstihdamın Artırılmasına Yönelik Yenilikçi Adımlar Atıyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), iş bulma konusunda zorluk çeken bireyler için yeni istihdam programlarını hayata geçiriyor. Bu doğrultuda düzenleyeceği iş başı eğitim programı kapsamında, katılımcılara günlük 720 liraya kadar ödeme yapacak.

Milyonlarca Vatandaş İŞKUR'a Başvuruyor

Her yıl milyonlarca iş arayan vatandaş, İŞKUR'a yönelerek destek arayışına giriyor. Ancak halk arasında pek bilinmeyen yeni programla birlikte, katılımcılara günlük 720 TL'ye varan ödemeler yapılacak.

İşbaşı Eğitim Programı Tüm Şehirlerde Geçerli

Ülkenin herhangi bir şart aranmaksızın tüm şehirlerinde başvuruları kabul edilen İŞKUR, işbaşı eğitim programına katılanlara cömert ödemeler yapacak.

İşe Alım ve Ödemeler

İŞKUR, işe alım sürecinde şeffaf bir politika izleyerek ödemelerini düzenli aralıklarla gerçekleştirecek. Katılımcılar, eğitim sürecinde kendilerini geliştirme şansı bulurken aynı zamanda İŞKUR'dan maddi destek alacak.

Fırsatlar ve Avantajlar

İŞKUR'un iş başı eğitim programları, kariyerlerine güçlü bir başlangıç yapmak isteyenlere önemli fırsatlar sunuyor. Günlük ödemeler, asgari ücret artışına paralel olarak belirlenirken iş arayanların becerilerini geliştirmeleri hedefleniyor.

Destek Miktarları ve Kurs Çeşitliliği

İş başı eğitim programına katılan bireylere, günlük 326 ila 720 lira arasında destek sağlanacak. Farklı eğitim kategorileri için ödenen miktarlar değişkenlik gösterebilir ve destek ödemeleri eğitim süresince banka hesaplarına aktarılacak.

İŞKUR'dan Desteklenen İki Temel Program

İŞKUR, iş başı eğitim programları ve mesleki eğitim programları olmak üzere iki farklı programı desteklemektedir. Bu desteklerden faydalanmak isteyenler, işsizlik maaşı almalarına rağmen başvuruda bulunabilirler.

  Emeklilere cumhurbaşkanı jesti geliyor! Tam 7000 TL birden artacak

Başvuru Süreci

İŞKUR kurslarına katılarak eğitim almak ve maddi destek elde etmek isteyen bireyler, Türkiye genelinde bulunan İŞKUR müdürlüklerine veya İŞKUR e-şube üzerinden başvurularını yapabilecekler. Eğitimler başladığında destek ödemeleri banka hesaplarına aktarılacak.

Keşfetmeye Devam Edin: İlgili Bağlantıları Kullanın

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Bu Kişilere Günlük 700 Lira Ödeme Yapılacak: Türkiye’nin Tüm Şehirlerinde Geçerli

Paylaşılan haberler yapay zeka teknolojisinden geçirilmektedir!

Herhangi bir hatalı içerik ile karşılaşmanız durumunda aşağıya bıraktığımız mail adresimize düzeltilmesi veya kaldırılması için mail atabilirsiniz.

f.y@outlook.com.tr

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

Gelecek Şimdi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!