DİSK Başkanı Arzu Çerkezoğlu Yeniden Seçildi: Gelir ve Vergide Adalet Vurgusu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DİSK’in Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, yeniden seçilerek görevine devam ediyor. Seçim sonrası yaptığı konuşmada gelir ve vergide adalet vurgusu yaptı.

Arzu Çerkezoğlu’nun Yeniden Seçilmesi

Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) Genel Başkanı Arzu Çerkezoğlu, yapılan genel başkanlık seçiminde bir kez daha seçildi. Çerkezoğlu, seçim sonrası yaptığı konuşmada, gelir ve vergide adaletin sağlanması için mücadeleye devam edeceklerini söyledi.

Gelir ve Vergide Adalet Vurgusu

Seçim sonrasında tebrikleri kabul eden Arzu Çerkezoğlu, burada yaptığı konuşmada, genel kurulun ve genel başkanlık seçiminin gerçekleşmesinde emeği geçenlere ve seçime katılan delegelere teşekkür etti. Çerkezoğlu, genel kurulun ardından aynı kararlılıkla çalışmalarını sürdüreceklerini belirterek, “Türkiye’nin dört bir yanında, doğusundan batısına, güneyinden kuzeyine, bütün iş kollarında DİSK’le buluşmayı bekleyen tüm kardeşlerimizle DİSK’i buluşturmak üzere yürüyoruz. Ürettiğimiz değerden hakça payımızı aldığımız, gelirde adalet, vergide adaletin olduğu, sendikal haklarımız için grev hakkımız için toplu sözleşme hakkımız için yürüyoruz.” diye konuştu.

Arzu Çerkezoğlu, DİSK Genel Sekreterliği görevini yürüten ve gelecek dönemde yönetimden ayrılacak Adnan Serdaroğlu’na plaket takdim etti. DİSK’in 17. Genel Kurulu, genel başkan ve yönetim kurulu üyelerinin belirlenmesiyle sona erdi.

  İçişleri Bakanlığı, Türkiye'deki Suriyeli sayısını açıkladı
0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
DİSK Başkanı Arzu Çerkezoğlu Yeniden Seçildi: Gelir ve Vergide Adalet Vurgusu

Paylaşılan haberler yapay zeka teknolojisinden geçirilmektedir!

Herhangi bir hatalı içerik ile karşılaşmanız durumunda aşağıya bıraktığımız mail adresimize düzeltilmesi veya kaldırılması için mail atabilirsiniz.

f.y@outlook.com.tr

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

Gelecek Şimdi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!