Fatih Erbakan: Hiç Kimseye Kazandırmak veya Kaybettirmek İçin Seçime Girmiyoruz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fatih Erbakan: Yeniden Refah Partisi, Seçim Stratejisini Açıkladı

Fatih Erbakan, Gaziantep'te Yeniden Refah Partisi'nin il başkanlığı görevinde düzenlediği basın toplantısında partisinin seçimlere katılım hedefini ortaya koydu. Yeniden Refah Partisi'nin seçimlere katılarak kazanmak veya kaybettirmek amacı güdülmeden her yerde aday gösterdiğini vurguladı. Erbakan, 31 Mart seçimlerine az bir zaman kala projelerini açıklamak için tüm illerde çalışmaların devam ettiğini belirtti. Yeniden Refah Partisi'ne her kesimden ilginin arttığını ifade etti. Türkiye'nin dört bir yanından gelen olumlu geri bildirimlerin, parti üye sayısındaki artışla somutlandığını kaydetti ve seçimlerde aday olarak çıktıklarını belirtti. 'Yeniden Refah' sloganının milletin desteğini yansıttığını ve parti üye sayısındaki büyük artışın partinin yükselişini gösterdiğini ifade etti.

Projelerini Açıklamak İçin Çalışmalar Devam Ediyor

Erbakan, seçim stratejilerine ilişkin açıklamalar yaparken değerli ve dürüst adaylarla seçimlere girdiklerini belirtti. Birçok yerde favori parti olduklarını dile getiren Erbakan, halkın belediyecilik anlayışında değişim istediğini ve Yeniden Refah Partisi'nin ahlaklı belediyeciliği yeniden öne çıkarmak için seçime girdiğini vurguladı. Ekonomik zorluklar nedeniyle partinin yola çıktığı önemli noktalar arasında yer alıyor.

Halkın İlgi ve Destek Gösterdiği Bir Parti

Erbakan'a göre, Yeniden Refah Partisi'ne toplumun her kesiminden ilgi ve destek büyük. Seçimlere her ilde güçlü bir şekilde hazırlandıklarını ifade eden Erbakan, partilerinin ahlaki ve adil ilkeler doğrultusunda ilerlediğini dile getirdi. Partinin yükselişinin, milletin artan beklentilerine cevap verme isteğinden kaynaklandığını belirtti.

Ahlaklı Belediyecilik Anlayışını Öne Çıkarmak

Erbakan, Yeniden Refah Partisi'nin seçimlere katılma amacının, halkın taleplerine cevap vermek ve belediyecilik anlayışına yeni bir soluk getirmek olduğunu vurguladı. Partinin temel hedefi, ahlaklı belediyecilik ilkelerini yeniden ön plana çıkararak toplumun desteğini kazanmak.

  Fuat Köse kimdir? CHP Giresun Belediye Başkan Adayı Fuat Köse kaç yaşında, nereli?

Fatih Erbakan'ın liderliğinde Yeniden Refah Partisi, seçim stratejilerini açıkladı. Partinin seçimlere katılım amacı, ahlaklı belediyecilik anlayışını öne çıkarmak ve milletin beklentilerine cevap vermek üzerine kurulu.

Keşfetmeye Devam Edin

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Fatih Erbakan: Hiç Kimseye Kazandırmak veya Kaybettirmek İçin Seçime Girmiyoruz

Paylaşılan haberler yapay zeka teknolojisinden geçirilmektedir!

Herhangi bir hatalı içerik ile karşılaşmanız durumunda aşağıya bıraktığımız mail adresimize düzeltilmesi veya kaldırılması için mail atabilirsiniz.

f.y@outlook.com.tr

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

Gelecek Şimdi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!