Güvenlik güçlerinin yeni yardımcısı KANGURU

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ASPİLSAN Enerji, Enerji Depolama Alanında Dışa Bağımlılığı Azaltıyor

ASPİLSAN Enerji'nin Yenilikçi Çözümleri

ASPİLSAN Enerji, hücreler, piller, ve bataryalar ile ilgili şarj ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirerek enerji depolama sektörüne katkıda bulunuyor. Şirket, enerji depolama alanında dışa bağımlılığı azaltmaya yardımcı olan ürünler geliştiriyor. Son dönemde, ASPİLSAN Enerji'nin geliştirdiği KANGURU akıllı batarya depolama ve şarj kabini Faydalı Model Belgesi almıştır.

Ahmet Turan Özdemir'den Açıklamalar

ASPİLSAN Enerji Genel Müdürü Ahmet Turan Özdemir, telsiz bataryalarının operasyon gününe kadar kasalarda beklediğini belirtti. Elektronik devrelerin kendi öz tüketimine dikkat çeken Özdemir, bataryaların periyodik bakımlarının yapılması gerektiğini vurguladı. Ayrıca, bataryaların bakımı ve muhafazasının önemine değinen Özdemir, akıllı batarya depolama ve şarj kabini hakkında detaylı bilgi verdi.

KANGURU Akıllı Batarya Depolama ve Şarj Kabini

KANGURU akıllı batarya depolama ve şarj kabini, bataryaların muhafazasını ve şarjını sağlayarak operasyonel verimliliği arttırıyor. Bu kabinden alınan bataryaların sağlıklı ve güvenilir olduğundan emin olunurken, aynı zamanda bataryaların ömrü de uzatılmış oluyor. Özdemir, kullanıcıların ihtiyacına göre özelleştirilebilen bu kabini, güvenlik güçlerinin operasyon sahalarında kullanabileceğini belirtiyor.

Sonuç

ASPİLSAN Enerji, enerji depolama alanında geliştirdiği yenilikçi çözümlerle sektörde dikkat çekiyor. Yaptığı çalışmalarla dışa bağımlılığı azaltan şirket, KANGURU akıllı batarya depolama ve şarj kabini ile operasyonel verimliliği arttırıyor. Bataryaların ömrünü uzatan bu yenilikçi kabini kullanarak, enerji depolama sistemlerinin daha güvenilir hale gelmesini sağlıyor.

İlginizi çekebilecek konular

  Borsada son bir yılda en çok kazandıran hisseler

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Güvenlik güçlerinin yeni yardımcısı KANGURU

Paylaşılan haberler yapay zeka teknolojisinden geçirilmektedir!

Herhangi bir hatalı içerik ile karşılaşmanız durumunda aşağıya bıraktığımız mail adresimize düzeltilmesi veya kaldırılması için mail atabilirsiniz.

f.y@outlook.com.tr

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

Gelecek Şimdi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!