Meyli’nin hayalleri gerçek oldu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Manisa Hasan Türk Anadolu Lisesi Öğrencileri Sosyal Yardımlaşma Projesiyle Mutluluk Dağıttı

Manisa Hasan Türk Anadolu Lisesi'nin Örnek Projesi: 'Hayalimin Anahtarı'

Manisa Hasan Türk Anadolu Lisesi Onur Kurulu, öğrencilere sosyal yardımlaşma duygusunu aşılamak amacıyla her yıl düzenlediği 'Hayalimin Anahtarı' projesini 16. kez gerçekleştirdi. Bu proje kapsamında, deprem bölgesinden Manisa'ya gelen 9 yaşındaki Meyli İnalkaç'a küçük hediyeler ve çalışma masası hediye edilerek öğrencilerin yüzleri güldü.

Öğrencilerin Mutluluğuna Ortak Olmak

Manisa Hasan Türk Anadolu Lisesi Onur Kurulu Başkanı Nükhet Belge, yaptığı açıklamada, "Okulumuzun Onur Kurulu'nun 'Hayalimin Anahtarı' projesi kapsamında, deprem bölgesinden Manisa'ya gelen 3. sınıf öğrencisi Meyli için özel bir etkinlik düzenledik. Meyli'nin evinde çalışma masası bulunmaması üzerine öğrencilerimiz, hem çalışma masası sağladılar hem de diğer ihtiyaçlarını karşılayarak onu sevindirdiler. Ayrıca Meyli'nin abisi ve kuzenleri için de hediyeler temin ederek onların da hayallerini gerçekleştirdiler. Bu projede bir çocuğu mutlu etmekle kalmayıp sosyal yardımlaşma duygusunu pekiştiren öğrencilerimiz, büyük bir gurur ve mutluluk yaşadılar. Projeyi başarıyla tamamlayan öğrencilerime ve desteklerini esirgemeyen okuluma, aileme ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Bu örnek projeyle öğrenciler, hem ihtiyaç sahibi bir öğrenciye yardım eli uzatmanın hem de sosyal yardımlaşmanın değerini bir kez daha anlamanın gururunu yaşadılar.

Yolculuğa Hazır Mısınız? İlgili Bağlantılara Göz Atın

  NevGross Açılış Saati, NevGross Çalışma Saatleri
0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Meyli’nin hayalleri gerçek oldu

Paylaşılan haberler yapay zeka teknolojisinden geçirilmektedir!

Herhangi bir hatalı içerik ile karşılaşmanız durumunda aşağıya bıraktığımız mail adresimize düzeltilmesi veya kaldırılması için mail atabilirsiniz.

f.y@outlook.com.tr

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

Gelecek Şimdi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!