Murat Kurum söz verdi: Depreme hazır bir İstanbul’da evinizin huzuru sizi sarmaya devam edecek

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Murat Kurum, İstanbul Gençlerine Deprem Tehlikesi Hakkında Mektup Gönderdi

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Murat Kurum, gençlere yönelik önemli bir adım attı. Kurum, gençlere "deprem" konulu mektup göndererek, geleceklerini güvence altına almak ve İstanbul'da endişesiz bir yaşam sürmeleri için yoğun bir şekilde çalıştığını belirtti.

Gençlere Seslenen Murat Kurum: "İstanbul'un Geleceğini Güvence Altına Alacağız"

Kurum'un seçim çalışmaları kapsamında gençlere dijital mektup gönderdiği açıklandı. Mektubunda "İstanbullu Genç Kardeşim" diye hitap eden Kurum, olası İstanbul depremi konusunda gerekli tedbirleri alma sözü verdi. "İŞTE SİZE SÖZÜM BUDUR" diyen Kurum, İstanbul'un beklediği depreme dikkat çekerek, ülkenin çeşitli bölgelerinde vatandaşların sorunlarına çözüm ürettiğini ve afet durumlarında yardımlaşmanın önemine vurgu yaptı.

İstanbul'un Geleceği İçin Çalışan Murat Kurum'un Kararlılığı

Kurum, mektubunda, İstanbul'un temel sorunlarıyla etkin bir şekilde başa çıkmak adına projeler geliştirdiğini ve bilim insanlarının uyarılarına dikkat çektiğini belirtti. Depremin yaklaştığını ve bu gerçekle yüzleşmek gerektiğini vurgulayan Kurum, 1 Nisan'dan itibaren alınacak önlemlerle İstanbul'un depreme hazır hale getirileceğini ifade etti.

İstanbul'un Güvenli Geleceği İçin Taahhütte Bulunan Murat Kurum

"Mektubunda, İstanbul'un bir an önce depreme hazırlanması gerektiğini savunduğu ve can kayıplarını en aza indirgeme çabalarının süreceğini aktardı. Kurum, amaçlarının İstanbul'u depreme karşı en kısa sürede hazır hale getirmek olduğunu vurgulayarak, "İstanbul'u güvenli bir yaşam alanı haline getirene kadar çalışmalarımız devam edecek." dedi.

İstanbul ve Gençler İçin AdanmışlıkKurum, gençlere seslenirken, İstanbul'un geleceği için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini ve deprem öncesinde gerekli adımları atacaklarını belirtti. "İstanbul'u kazanacak, gençler kazanacak" diyen Kurum, 31 Mart'ın, güvenli ve güçlü bir İstanbul için önemli bir fırsat olduğunu vurguladı. Depremin İstanbul için gerçek bir tehdit olduğunu belirten Kurum, şehrin güvenliği için harekete geçme sözü verdi.

  Emekli ikramiyesi bekleyene büyük şok! Zamlı bayram ikramiyeleri o kişilere yok! Emeklinin bayramda cebi boş kalacak

Daha Fazlasını Keşfedin

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Murat Kurum söz verdi: Depreme hazır bir İstanbul’da evinizin huzuru sizi sarmaya devam edecek

Paylaşılan haberler yapay zeka teknolojisinden geçirilmektedir!

Herhangi bir hatalı içerik ile karşılaşmanız durumunda aşağıya bıraktığımız mail adresimize düzeltilmesi veya kaldırılması için mail atabilirsiniz.

f.y@outlook.com.tr

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

Gelecek Şimdi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!