Sağlık Bakanlığı’nın Tokat’ta istihdam edeceği işçi sayısı açıklandı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sağlık Bakanlığı 8 Bin Sürekli İşçi Alımı İlanını Yayımladı

Sağlık Bakanlığı, taşra teşkilatında istihdam etmek üzere 8 bin sürekli işçi alım ilanını Resmi Gazete'de duyurdu. İhtiyaç duyulan hizmet türlerine göre il düzeyinde gerçekleştirilecek alımlar için başvurular, 23 Şubat-27 Şubat tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla yapılacak.

Tokat Sağlık Müdürlüğü 83 Daimi İşçi Alacak

Sağlık Bakanlığı, Tokat'ta istihdam edilmek üzere 83 daimi işçi alımı yapacak. Başvuruların 23-27 Şubat 2024 tarihleri arasında www.iskur.gov.tr, E-Devlet, Alo 170 üzerinden gerçekleştirileceği belirtildi. Noter kurası ise 18 Mart 2024 tarihinde Ankara'da yapılacak.

Kura tarihi ve saati ile ilgili değişiklikler ile kura sonuçları, asıl ve yedek adaylara ilişkin listeler ile atamaya ilişkin bilgi ve belgeler, diğer tüm duyurular Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün https://yhgm.saglik.gov.tr internet adresinden duyurulacaktır.

İşe Alınacak Personellerin Kriterleri

  • Temizlik Görevlisi: En az 5 yıllık ilkokul (Yetişkinler 2. Kademe eğitimi başarı belgesine sahip olanlar dahil)
  • Güvenlik Görevlisi: Ortaöğretim Kurumlarının birinden veya önlisans programlarının birinden mezun olmak. A) 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanun gereğince geçerliliği devam eden özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak. 
  • Klinik Destek Elemanı: Hemşire yardımcılığı, ebe yardımcılığı, Sağlık Bakım Teknisyenliği Dalının birinden mezun olmak.
  • Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı: En az lise, en fazla önlisans mezunu olmak. Ortaöğretim kurumlarının tesisat teknolojisi ve iklimlendirme alanı ve dallarının birinden mezun olmak veya önlisans eğitim kurumlarının yapı donatım teknolojisi, sıhhi tesisat, tesisat teknolojisi, yapı tesisat teknolojisi, yapı inşaat, doğalgaz, ısıtma ve sıhhi tesisat teknolojisi alanlarından mezun olmak.
  • Elektrikçi (Genel): En az lise, en fazla önlisans mezunu olmak. Ortaöğretim kurumlarının, elektrik-elektronik teknolojisi alanı ve dallarının birinden mezun olmak veya önlisans eğitim kurumlarının elektrik teknolojisi, elektrik, elektronik, elektrik-elektronik, endüstriyel elektronik alanlarından mezun olmak.
  Özel'den Gazze İçin Barış Çağrısı: "32 Bin Can Kaybı Unutulmasın"

Başvuru şartları ve detaylı bilgilere Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi internet sitesinden ulaşılabilir.

Gizli Hazineleri Keşfedin

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Sağlık Bakanlığı’nın Tokat’ta istihdam edeceği işçi sayısı açıklandı!

Paylaşılan haberler yapay zeka teknolojisinden geçirilmektedir!

Herhangi bir hatalı içerik ile karşılaşmanız durumunda aşağıya bıraktığımız mail adresimize düzeltilmesi veya kaldırılması için mail atabilirsiniz.

f.y@outlook.com.tr

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

Gelecek Şimdi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!