Tokat Belediyesi’nde devir teslim töreni gerçekleştirildi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu: "Eyüp Bey'in Getirdiği Çıtayı Biz De Arttırarak Bu Yolda İlerleyeceğiz"

Göreve yeni başlayan Şehir Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Eyüp Eroğlu'nun hizmetlerine teşekkür ederek, gelecek dönem için iddialı açıklamalarda bulundu.

Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Eyüp Eroğlu'nun döneminde yapılan hizmetler için minnettarlığını dile getirirken, yeni dönemde daha ileriye taşıyacaklarının sözünü verdi. Yazıcıoğlu, "Malum bir seçim dönemini geride bıraktık. Siz bize büyük bir ahde vefa örneği gösterdiniz. En son konuşmamda belirttiğim gibi tam karşı taraf tokat valiliği babama nasip oldu, bize de belediye bize nasip oldu. İnşallah güzel işler yapacağız. Başkanım Eyüp Eroğlu’na nezaketinden dolayı bizimle olduğunuzdan dolayı, on yıllık burada yapılmış olan icraatlardan dolayı, hizmetinden dolayı, emeğinden dolayı gerçekten tebrik ediyorum. Bizim abimizdir, her zaman arkamızda olduğunu biliyoruz. Çok teşekkür ediyorum. Bu seçim döneminin hayırlısıyla sona erdi. Eyüp Bey'in getirdiği çıtayı biz de arttırarak bu yolda ilerleyeceğiz. Umarım bu beş yıl içerisinde çok güzel işlerden hiçbir şüpheniz olmasın. Çok teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Mehmet Kemal Yazıcıoğlu'nun açıklamalarının ardından Belediye makamına geçildi. Eski Başkan Eyüp Eroğlu, Belediye Rozeti, Digital İmza ve Belediye mührünü yeni seçilen Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu’na teslim etti. Başkan Yazıcıoğlu, önlerindeki yeni dönemde, Eyüp Eroğlu'nun başlattığı projeleri daha da ileriye taşıyarak, Tokat'a hizmet etme sözü verdi.

Hayal Gücünüzü Besleyin: Benzer Konulardaki Bağlantıları İnceleyin

  Lütfü Savaş'ın Adaylığı Tehlikede mi? Cevap: "Partimiz Bir Karar Verecektir"

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Belediyesi’nde devir teslim töreni gerçekleştirildi

Paylaşılan haberler yapay zeka teknolojisinden geçirilmektedir!

Herhangi bir hatalı içerik ile karşılaşmanız durumunda aşağıya bıraktığımız mail adresimize düzeltilmesi veya kaldırılması için mail atabilirsiniz.

f.y@outlook.com.tr

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

Gelecek Şimdi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!