Tokat Belediyesi’nde Milli Görüş Belediyeciliği Seçilirse Ne Değişecek?

hursozgazetesi
hursozgazetesi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tokat Belediyesi’nde Milli Görüş Belediyeciliği seçilirse neler olacak? Eski Belediye Başkanı Nizamettin Aydın, değişikliklerin ayrıntılarını açıkladı. Milli Görüş prensipleri doğrultusunda nelerin değişeceğine dair önemli bilgiler verdi.

Milli Görüş Belediyeciliği Tokat Belediyesi’ni Yönetirse Neler Yaşanacak? Eski Belediye Başkanı Nizamettin Aydın Detayları Açıkladı.

Eski Tokat Belediye Başkanı İnşaat Mühendisi Nizamettin Aydın, 31 Mart 2024 yerel seçimleri öncesinde Milli Görüş belediyeciliğinin Tokat Belediyesi’nde neleri değiştireceğini açıkladı. Aydın, Saadet Partisi’nin Tokat Belediye Başkanı Adayı Selim Işık’ın tanıtıldığı basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Milli Görüş Belediyeciliği Tokat’ta Nasıl Bir Değişim Getirecek?

Tokat’ta 1994 yılında seçilerek 2 dönem Belediye Başkanlığı yapmış olan İnşaat Mühendisi Nizamettin Aydın, 31 Mart 2024 yerel seçimleri öncesinde yaptığı açıklamada, Milli Görüş belediyeciliğinin Tokat’ta neleri değiştireceğini vurguladı. Aydın’ın açıklamaları şu şekilde:

“Detaylara girmeyeceğim çünkü henüz başlangıç aşamasındayız. Ancak söyleyecek çok şeyimiz ve yapacak çok işimiz var.

Yerel seçimlerle ilgili bu ilk toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Başlangıçta belirtmek isterim ki, gençliğin enerjisiyle tecrübenin birleşeceği bir dönemde Tokat’ta önemli değişimler yaşanacak! Milli Görüş belediyeciliği yeniden hayata geçirilerek, efsane hizmetlerin devam edeceğine inanıyorum. Ve yeni destanlar yazılacak. Bu bağlamda 31 Mart’tan itibaren;

  1. İsraf dönemi kapanacak, hizmet dönemi başlayacak.
  2. Kutuplaşma dönemi sona erecek, kucaklaşma dönemi başlayacak.
  3. Rantsal bölüşüm ve dönüşüm dönemi kapanacak, kentsel dönüşüm başlayacak.
  4. Rüşvet alan da veren de melundur levhaları Belediyenin girişine yeniden asılacak.
  5. Ak Parti’ye hizmet başımızın tacıdır anlayışı yerine, insanlara hizmet eden insanların en hayırlısıdır sözü Belediyedeki her odaya tek tek asılacak.
  SASA Polyester’den (SASA) SPK başvurusu!

Şimdilik daha fazla detaya girmek istemiyorum. Bu maddeler, Nizamettin Aydın’ın ya da Selim başkanımızın projesi değil, bunlar Milli Görüşün temel esaslarıdır. Dolayısıyla, 28 Belediye Başkanı ülkede her biri efsanevi hizmetlerde bulundu. Neden? Çünkü bu prensiplere uydukları içindir. Bu nedenle, yeni dönemin Selim Başkanımızla birlikte başlamasını diliyor ve başarılar diliyorum.”

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Belediyesi’nde Milli Görüş Belediyeciliği Seçilirse Ne Değişecek?

Paylaşılan haberler yapay zeka teknolojisinden geçirilmektedir!

Herhangi bir hatalı içerik ile karşılaşmanız durumunda aşağıya bıraktığımız mail adresimize düzeltilmesi veya kaldırılması için mail atabilirsiniz.

f.y@outlook.com.tr

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

Gelecek Şimdi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!