AK Parti Artova Belediye Başkan Adayı Ali Güner Kimdir?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti’nin Artova adayı Ali Güner, sağlık sektöründe edindiği deneyimle Artova’nın geleceği için adaylığını açıkladı. Güner’in eğitimi ve aile hayatıyla da dikkat çekiyor.

Artova ilçesinde AK Parti’nin belediye başkanı adayı olan Ali Güner’in kariyeri ve deneyimleri hakkında merak edilenler…

Ali Güner’in Hayatı ve Eğitimi

Ali Güner, 14 Kasım 1976 tarihinde Tokat‘ın Artova ilçesinde doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Artova’da tamamlayarak yerel değerlere aşina bir şekilde yetişmiştir. Üniversite eğitimine devam ederek, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nde Tıbbi Laboratuvar bölümünden mezun olmuş ve ardından Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden diploma almıştır. Eğitimine devam ederek Türk Hava Kurumu Üniversitesi’nde Hastane Yönetimi alanında yüksek lisans yapmış ve son olarak Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi’nden biyoloji bölümünden mezun olmuştur.

Kariyeri ve Deneyimleri

Sağlık sektöründe meslek hayatına başlayan Ali Güner, çeşitli önemli görevlerde bulunmuştur. Halk Sağlığı Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü ve Tokat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İdari ve Mali İşler Müdürlüğü gibi pozisyonlarda görev almıştır. 2021 yılı Aralık ayından itibaren Tokat Devlet Hastanesi’nde Destek ve Kalite Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Aile Hayatı ve Sosyal Sorumlulukları

Ali Güner, evli ve dört çocuk babasıdır. Aile hayatına verdiği önem ve toplumsal sorumluluklarıyla da tanınmaktadır.

Artova İçin Vizyonu

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde Artova’nın geleceği için aday olan Ali Güner, sahip olduğu eğitim ve deneyimle ilçenin gelişimine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Halkın beklentilerine cevap vermek ve ilçenin ihtiyaçlarına çözüm üretmek adına yoğun bir çalışma içerisinde olduğu bilinmektedir. Ali Güner’in Artova için taşıdığı önem ve adaylık süreci, ilçenin geleceği açısından büyük bir öneme sahiptir.

  Akın Birdal kimdir?

Artova ilçesinin AK Parti’nin belediye başkanı adayı olarak belirlenen Ali Güner, eğitimi, deneyimi ve toplumsal sorumluluğuyla dikkat çekmektedir. 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde, Artova halkının desteğiyle ilçenin kalkınmasına katkı sağlaması beklenmektedir.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
AK Parti Artova Belediye Başkan Adayı Ali Güner Kimdir?

Paylaşılan haberler yapay zeka teknolojisinden geçirilmektedir!

Herhangi bir hatalı içerik ile karşılaşmanız durumunda aşağıya bıraktığımız mail adresimize düzeltilmesi veya kaldırılması için mail atabilirsiniz.

f.y@outlook.com.tr

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

Gelecek Şimdi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!