Kendini Merak Ettirme Yolları

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kendini Merak Ettirme Yolları – Özellikle erkek ve kadın arasındaki ilişkilerde merak duygusu düzeyli olduğu sürece ilişkiyi canlı tutan en önemli faktördür. Özellikle ilişkilerin monoton ulaşmasının en önemli sebebi artık erkeğin veya kadının partnerini merak etmemesi ve tabiri caizse onun cepte görülmesi kabul edilmektedir.

Özellikle erkeklerdeki umursamaz davranışlar daha sık görüldüğü için erkeklerin hayatlarındaki kişiyi cepte görmeleri çok daha olası olmaktadır. Ancak ilişkinizde heyecanını tutmak ve erkek partnerinizin size olan ilgisini canlı tutmak için mutlaka kendinizi merak ettirin. Peki, Kendini Merak Ettirme Yolları nelerdir?

Kendini Merak Ettirme Yolları

Bir erkek nasıl merak ettirilir? Diye merak eden kişiler için kendini merak ettirme yolları içerisinde en çok işe yarayan yöntemleri sıralayabiliriz;

  • Kıskandırmak
  • Ona karşı ilgi duyuyormuş gibi yapmak
  • Ortak arkadaşları hesaba katmak
  • O yokmuş gibi davranmak
  • Gizem ve rakip

Özellikle erkekler hayatındaki bayanların kendilerine karşı aşırı ilgilerini ve her aradıklarında ulaşabilir olmalarını ilerleyen dönemlerde yanlış yorumlayarak artık merak etmemeye başlamaktadır.

Özellikle kadınların sürekli ilgi beklemesi ile karşı tarafa da aynı düzeyde ilgi göstermesi doğru orantılı olduğundan genellikle erkekler kendileri fazla ilgi gördüklerinde hayatlarındaki kadınlara aynı düzeyde ilgi göstermemektedirler.

Ancak kadınların ilişkilerini canlı tutan bilmeleri ve hayatındaki erkeklerin ilgisini sürekli üzerlerinde hisse edebilmeleri için aslında her aradıklarında ona ulaşamayacağını veya onun da gizli işler yapabileceğini sürekli göz önünde tutmaları gerekmektedir.

Ancak buradan anlaşılması gereken en önemli nokta yapılan her şeyin belirli bir düzeyinin olduğudur. Yani kıskandırmak adı altında karşı tarafı ilişkiden soğutmak da söz konusu olabileceği için aradaki dengeyi çok iyi korumak gerekmektedir.

  1-2-3-4 çocuğu olan kadınlara 15.700 TL devlet yardımı müjdesi! Başvurmayan şansını kaçıracak

Bir Erkek Ne Zaman Merak Eder?

Bir erkek ne zaman merak eder? Sorusu bu noktada oldukça önemlidir. Erkekler genellikle hayatlarında bulunan kişileri bir süre sonra merak etmeyi bırakarak onların cepte olduğunu düşünmeye başlamaktadırlar.

  • Kadınların da bu noktada cepte olmadığını karşısındaki erkeğe sadece duyduğu sevgi ile böyle davrandığını göstermeleri gerekmektedir. Bu noktada ise kişinin kendini aratmanın yolları içerisinde yer alan yöntemleri Şimdi uygulaması gerekmektedir. Kendini Merak Ettirme Yolları uygulanarak amaca ulaşılabilir.
  • İlişkilerinizde artık erkeklerin size karşı ilgi duymadığından şikâyet ediyorsanız mutlaka kendini aramanın yolları içerisinde yer alan yöntemleri uygulamanız gerekmektedir. Özellikle kaçan kovalanır felsefesini mutlaka aklınızda bulundurun.
  • Erkeklerin peşinden asla koşmamak gerekmekte olup onların sizin peşinizden koşmasını sağlamalısınız.
  • Bu süreçte kendinize duyduğunuz güven ve zor kız olmanız erkeklerin harekete geçmesini sağlamaktadır. Hayır cevabını alışık olmayan erkekler sizden hayır cevabı aldığında tebrikler artık hedefinde siz varsınız.
  • Bu sürekli meşgul olan erkekler olamayacağı için mutlaka her aradığında cevap vermeyin veya her sizinle görüşmek istediğinde bu görüşmeyi kabul etmeyin. unutmayın ki meşgul olmak kadınları erkeklerin peşinden koştururken aynı zamanda erkeklere de kadınların peşinden koşturmaktadır.

Kendini Merak Ettirme Yolları

Hayatınıza giren kişiden önce de bir hayatınız olduğu gibi ilişki sırasında da ondan bağımsız bir hayatınız olduğunu asla unutmayın. her ne kadar hayatınızın merkezinde sevdiğiniz kişi var gibi isteseniz bile bunu ona göstermeniz demek onun sizden hızla uzaklaşması demektir.

Kendini anlatmanın yolları içerisinde özellikle gizemli olmak oldukça önemlidir. Sizin her an nerede olduğunuzu ve ne yaptığınızı bilen erkek bir süre sonra siz de keşfetmekten ve merak etmekten vazgeçecektir. Bu nedenle hayatınıza ait minik hikayeler paylaşarak ancak detay vermeyerek gizemli kalmanız demek erkeğin size daha çok yakınlaşması ve sizi daha çok merak etmesi anlamına gelmektedir.

  Tokat TOKİ'de Yenilenen Çocuk Parkları Toplum Tarafından Memnuniyetle Karşılandı

Tüm bu yöntemler kapsamında tam flört deşmek de oldukça önemli olup ufak abartılı olmayan kurlar ile hayatınızdaki erkeği kendinize bağlayabilirsiniz.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Kendini Merak Ettirme Yolları

Paylaşılan haberler yapay zeka teknolojisinden geçirilmektedir!

Herhangi bir hatalı içerik ile karşılaşmanız durumunda aşağıya bıraktığımız mail adresimize düzeltilmesi veya kaldırılması için mail atabilirsiniz.

f.y@outlook.com.tr

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

Gelecek Şimdi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!