Türkiye’nin Sessiz Devrimi: Şiddetsiz Yakın Savunma Federasyonu’nun Çağrısı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin savunma alanındaki yenilikçi ve etkili yaklaşımlarından biri olarak öne çıkan Şiddetsiz Yakın Savunma Federasyonu, ülkenin ilk Kung-Fu hocası İbrahim AKTÜRK’ün 25 yıllık deneyimiyle 2013 yılında derneklerden oluşan bir federasyon olarak hayata geçti. Ben de bu devrimin bir parçası olarak Federasyonun Başkan Vekili olan Oğuzhan AKTÜRK, Türkiye’nin savunma sistemlerine yepyeni bir boyut getiriyoruz.

Federasyonumuz, sopalı, bıçaklı, silahlı ve teçhizatsız saldırılara karşı etkili bir şekilde müdahale edebilen, ancak saldırganı zarar vermeden etkisiz hale getiren yerli ve milli bir sistemi temsil ediyor. Bu sistem, sadece kişisel güvenliği sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda toplumda şiddetin azalmasına da katkı sağlıyor.

Ancak, bu değerli ve etkili sistemi daha geniş kitlelere ulaştırma ve resmiyet kazandırma konusunda karşılaştığımız zorluklar var. Federasyon olarak, son 10 yılda üç kez Spor Bakanlığı’na başvuruda bulunduk, ancak henüz beklediğimiz sonucu alamadık. Bu nedenle, sistemimizi ve yaptığımız çalışmaları daha detaylı bir şekilde anlatabilmek için Spor Bakanlığı yetkilileriyle bir araya gelmek istiyoruz.

Spor Bakanlığı’na bağlanma konusundaki talebimiz sadece bir resmiyet meselesi değil, aynı zamanda toplumumuzun güvenliği ve refahı için bir adım atma çabasıdır. Verdiğimiz eğitimlerle şiddetin önlenmesine katkı sağlayabileceğimize inanıyoruz ve bu nedenle Bakanlık yetkililerinden ilgi ve destek bekliyoruz.

Türkiye’nin sessiz devrimini temsil eden Şiddetsiz Yakın Savunma Federasyonu olarak, toplumumuzun daha güvenli ve şiddetsiz bir geleceğe doğru ilerlemesi için Spor Bakanlığı’nın dikkatini çekiyor ve desteklerini talep ediyoruz. İlgi ve alakaları için şimdiden teşekkür ederiz.

  İbn-i Sina asırlar öncesinden önerdi 'Bir tutamı bile beyni tıkır tıkır çalıştırıyor
0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Türkiye’nin Sessiz Devrimi: Şiddetsiz Yakın Savunma Federasyonu’nun Çağrısı

Paylaşılan haberler yapay zeka teknolojisinden geçirilmektedir!

Herhangi bir hatalı içerik ile karşılaşmanız durumunda aşağıya bıraktığımız mail adresimize düzeltilmesi veya kaldırılması için mail atabilirsiniz.

f.y@outlook.com.tr

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

Gelecek Şimdi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

meritking giriş meritking madridbet madridbet giriş kingroyal