Yüksek İhtisas Üniversitesi 21 Öğretim Üyesi Alacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yüksek İhtisas Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Yüksek İhtisas Üniversitesi Rektörlüğü'nden yapılan duyuruya göre, üniversiteye öğretim üyesi alınacaktır. İlgili başvuru süreci ve belgeler şu şekildedir:

Başvuru Tarihi: 06.05.2024 Son Başvuru Tarihi: 21.05.2024

Başvuru Şartları ve Belgeler

1- Dilekçe: Başvurulan birim ve anabilim dalını belirtmelisiniz. 2- Özgeçmiş ve Yayın Listesi: YÖK formatında, fotoğraflı. 3- Yayın İndeksleri: Yayınların bulunduğu derginin tarandığı indeksleri gösteren belgeler. 4- Fotoğraf: İki adet vesikalık fotoğraf 5- Kimlik ve Diploma: Nüfus cüzdanı örneği, adli sicil belgesi ve onaylı diploma fotokopileri. 6- Yabancı Dil Belgesi 7- Çalışma Belgeleri: Kamu kuruluşunda çalışmış olanlar için onaylı hizmet belgesi. 8- Başvuru Dosyası: Tüm belgeleri içeren dosya ve flash bellekler. 9- Akademik Değerlendirme: Yüksek İhtisas Üniversitesi Akademik Yükseltilme ve Atanma puanlama tablosu. 10- Tecrübe: İş tecrübesini gösteren belgeler. 11- ORCID Numarası: Adayların orcid.org adresinden alacağı 16 haneli ORCID numarası ve belgelendirme. 12- Son Başvuru: Posta ile yapılacak başvuruların son tarihe kadar ilgili birime ulaşması gereklidir.

Başvuru Detayları

Başvuruların belirtilen süreler içerisinde eksiksiz yapılması önemlidir. Ayrıca, belirtilen koşulları sağlamayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır. İlanın herhangi bir aşamasının idarece iptal edilebileceği de unutulmamalıdır.

23.11.2016 tarih ve 29662 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmeliğin 8. maddesinin 7. Bendinde belirtilen koşulların da sağlanması gerekmektedir.

Yüksek İhtisas Üniversitesi'nde öğretim üyesi alımı için başvuru süreci ve gereklilikler nelerdir? Detaylar haberimizde!

  Mahkemeyle Mesajlarıma Erişebilirler Mi?

İlginizi çekebilecek konular

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Yüksek İhtisas Üniversitesi 21 Öğretim Üyesi Alacak

Paylaşılan haberler yapay zeka teknolojisinden geçirilmektedir!

Herhangi bir hatalı içerik ile karşılaşmanız durumunda aşağıya bıraktığımız mail adresimize düzeltilmesi veya kaldırılması için mail atabilirsiniz.

f.y@outlook.com.tr

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

Gelecek Şimdi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

meritking giriş meritking madridbet madridbet giriş kingroyal