Türkiye’nin gelecekteki rolü Gölcük’te anlatıldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gölcük Belediyesi "Gelecek Yüzyılda Türkiye" Konulu Panele Ev Sahipliği Yaptı

Güvenlik Uzmanı Mete Yarar, 5. Nesil Uçağa Direkt Geçiş Yaptıklarını Söyledi

Kocaeli'de, Gölcük Belediyesi tarafından düzenlenen ve son yıllardaki savunma ve teknoloji alanındaki ilerlemelerin ele alındığı "Gelecek Yüzyılda Türkiye" konulu panele yoğun ilgi vardı. Panelde, Sosyolog, TV Programcısı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Doç.Dr. Hulki Cevizoğlu ile Güvenlik Uzmanı Mete Yarar'ın konuşmaları alkış aldı.

İzleyiciler Salonda Dolu Dolu Yer Aldı

Programa, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, siyasi parti ilçe temsilcileri, HARB-İŞ sendikası üyeleri, STK'lar ve birçok izleyici katıldı. Başkan Sezer, programın açılış konuşmasında salondaki izleyicilere teşekkürlerini iletti.

Türkiye'nin Dünyadaki Rolü ve Gelecek Hedefleri

Başkan Sezer, Türkiye'nin uluslararası alandaki güçlenen rolüne değindi ve gelecek yüzyılda adaletin sağlanması için ülkenin rolünün artacağını belirtti. Savunma sanayisine yapılan yatırımların ülkeyi daha da ileri taşıyacağına inandığını vurguladı.

Milli muharip uçak Kaan'ı öven Yarar, 5. nesil uçağa geçişin devrim niteliğinde olduğunu belirterek, "Dünya, 5. nesil uçağı henüz üreten 4 ülkeden biri olduk. Bu, devrimdir, bu, emperyalizme başkaldırıdır" şeklinde konuştu.

Vatanseverlik Önemli

Sosyolog ve AK Parti İstanbul Milletvekili Hulki Cevizoğlu, vatanseverliğin önemine işaret ederek, başarıya karşı olmamanın bir ruhsal hastalık olduğunu belirtti. Parti ayrımı olmaksızın asıl olanın vatansever olmak olduğunu vurguladı.

Panel Sonunda Bolca Fotoğraf Çekildi

Program, izleyicilerin sorularına yanıt verilmesi ile sona erdi. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, panelistlere teşekkür ederken, izleyiciler Mete Yarar ve Hulki Cevizoğlu ile bolca fotoğraf çektirme ve Cevizoğlu'ndan imzalı kitap alma fırsatı buldular.

  Papara Üyelik İptali – Papara Hesap Kapatma

Keşfetmeye Devam Edin

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Türkiye’nin gelecekteki rolü Gölcük’te anlatıldı

Paylaşılan haberler yapay zeka teknolojisinden geçirilmektedir!

Herhangi bir hatalı içerik ile karşılaşmanız durumunda aşağıya bıraktığımız mail adresimize düzeltilmesi veya kaldırılması için mail atabilirsiniz.

f.y@outlook.com.tr

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

Gelecek Şimdi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!