Endokrin Zayıflama İğnesi Fiyatı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Endokrin zayıflama iğnesi fiyatı ne kadar? Zayıflamak isteyenler bunun için birçok yönteme başvurmaktadır. Zayıflama iğneleri de bunlardan bir tanesidir. Ücretler 227 TL ile 330 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Endokrin ilacının yanı sıra farklı iğneler de yer almaktadır. Ancak bunların bilinçsiz olarak kullanılmaması gerekir. Aksi durumda sağlık sorunları yaşanabilir. Endokrin uzmanları tarafından reçete edilirse belirtildiği gibi kullanılmalıdır.

Eğer kilo sorunları yaşıyorsanız, zayıflama iğneleri kadar sağlıklı beslenmeye ve egzersiz yapmaya da dikkat etmeniz gerekir. Böylece en iyi sonuçları alabilir, kısa sürede kilo verebilirsiniz.

Zayıflatan İğne Fiyatları Ne Kadar?

Endokrin zayıflama iğnesi fiyatı ortalama 227 TL ile 330 TL arasında bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kullanılan farklı uygulamalar da vardır.

Bunun yanı sıra Byetta da kilo sorunları yaşayanlara reçete edilebilecek bir diğer ilaçtır. AstraZeneca tarafından satışa sunulmakta olup 659,65 TL’dir. İlaç,

  1. Sindirim sistemi ve Metabolizma,
  2. Diyabet ilaçları,
  3. Kan şekerini düşüren ilaçlar,
  4. Glukagon benzeri peptit-1 analogları,
  5. Eksenatid kategorisine dahildir.

Bunların yanı sıra Endokrin zayıflama iğnesi fiyatı Saxenda için 785 TL’dir. Buradan da görünebileceği üzere farklılıklar yer almaktadır.

Endokrin Zayıflama İğnesi Yapıyor Mu?

Hormonlar endokrin bezi adı altında değerlendirilen, farklı bezlerce salgılanan kimyasal maddelerdir. Endokrinoloji ise söz konusu bezlerin çalışma sistemi ve ürettikleri hormonlar ile ilgilenir.

Kilo sorunları günümüzde birçok kişide görülür. Bunun farklı sebepleri yer almakta olup hormonlar da bunlardan bir tanesidir. Eğer diyetlere uyulduğu, egzersizler de doğru yapıldığı halde istenen sonuçlar alınamıyorsa kullanılabilecek farklı metotlar vardır.

Zayıflama iğneleri de bunlardan bir tanesidir. Dolayısıyla Endokrinoloji doktorunuz uygun görmüşse size zayıflamaya yönelik bir iğne yapabilir. Endokrin zayıflama iğnesi fiyatı reçete edilen ilaca göre farklılık gösterebilir.

  Kalp Sağlığın için bu besinlere dikkat! Bunları tüketin

Zayıflama İğnesi İsimleri ✔️

Zayıflama iğnesi isimleri neler? Buna yönelik olarak kullanılan farklı iğneler vardır. Saxenda ve Byetta’nın dışında Victoza, Liraguliitidi de bunlardan biridir. Victoza özellikle diyabet hastaları için önerilmekte olup fiyatları ödense dahi reçetesiz alınamaz.

Liraglutidi iğnesi ise yetişkin hastalarda kilo kontrolü kullanılır. Düşük kalorili diyet programıyla buna uygun egzersizle yararlanılır.

Endokrin Zayıflama İğnesi Fiyatı ₺

Endokrin zayıflama iğnesi fiyatı Victoza için 607,41 TL’dir. Byetta da kilo sorunları yaşayanlara reçete edilebilir. Ücreti ise güncel olarak 659,65 TL’dir. Bunlar dışında farklı zayıflama iğneleri de mevcut olup ücretlendirmeler farklılık gösterebilmektedir.

Saxenda İğne Ne Kadar? ₺

Saxenda iğnesi güncel olarak 785 TL’dir.

Saxenda Özel Sigorta Karşılıyor Mu? ✔️

Saxenda zayıflama iğnesinin yüzde 80’i özel sigorta tarafından ödenmektedir.

Saxenda İğnesini Kimler Kullanamaz? 🚫

Saxenda doktor tarafından reçete edilen bir iğnedir. Dolayısıyla muayene ardından kişilerin kullanıp kullanamayacağına karar verilir. Eğer kişi Saxenda için uygun değilse farklı bir iğne verilebilir.

Zayıflama İğnesinin Fiyatı Ne Kadar?

Her zayıflama iğnesinin fiyatı değişkenlik gösterebilmektedir. Saxenda 785 iken Byetta 659,65 TL’dir. Victoza ise 607,41 TL’dir

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Endokrin Zayıflama İğnesi Fiyatı

Paylaşılan haberler yapay zeka teknolojisinden geçirilmektedir!

Herhangi bir hatalı içerik ile karşılaşmanız durumunda aşağıya bıraktığımız mail adresimize düzeltilmesi veya kaldırılması için mail atabilirsiniz.

f.y@outlook.com.tr

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.
Giriş Yap

Gelecek Şimdi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!